• O mnie

Sklepik, do którego Ciebie zapraszam, to miejsce, gdzie możesz obejrzeć i zakupić moje prace.

Nazywam się Joanna Żbikowska i od 12 lat zajmuję się tworzeniem biżuterii. Najwięcej radości (i czasu) sprawia mi szycie biżuterii z sutaszu.

Ty widzisz gotowy produkt, jedwabne tasiemki, kamienie naturalne, japońskie szkło, ogólny look. A ja patrząc na moje prace widzę wieczory spędzone na projektowaniu i długie godziny na ich wykonaniu.

Biżuteria z sutaszu jest niezwykle lekka, oryginalna i unikatowa. Przyciąga oko. Staram się tworzyć pojedyncze egzemplarze, tak abyś nigdy nie spotkała innej osoby z taką samą biżuterią na szyi, w uchu, na ręku.

Prezentuję tutaj owoce mojej pasji, tworzone z radością i sercem. Założenie jest takie: ja robię biżuterię z przyjemnością i dbam o Ciebie - a Ty z przyjemnością ją nosisz i o nią dbasz. Generalnie ma być miło :)

Lubię kontakt z Klientem, rozmowę, ocenę Jej/Jego potrzeb. Chętnie tworzę pracę na indywidualne zamówienie. Lata doświadczeń sprawiły, że jestem (nieskromnie mówiąc) w stanie stworzyć coś specjalnie dla Ciebie - oczywiście według Twoich wskazówek i upodobań.

Usiądź wygodnie i przeglądaj kategorie aby znaleźć coś, w czym będziesz czuła się dobrze i czym sprawisz sobie albo bliskiej osobie czystą radość.

Napisz lub zadzwoń jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie albo chcesz złożyć indywidualne zamówienie. Porozmawiamy, ustalimy a efektem będzie niepowtarzalny drobiazg, który będziesz nosić z przyjemnością.

Zapraszam– Joanna.

BIZUTERIA-SUTAZ-360-x-288px-8-.png